Yaşam

Ünlü Oyuncudan Korkutan Haber: Aşk-ı Memnu dizisi Süleyman Efendi Rana Cabbar Hastaneye Kaldırıldı!

Aşk-ı Memnu’nun sevilen karakteri Süleyman’a hayat veren Rana Cabbar, gündemin öne çıkan ismi oldu. Ünlü oyuncunun hastaneye kaldırıldığı haberi kısa sürede gündem oldu. Cabbar’ın sağlığıyla ilgili ilk açıklamayı meslektaşı Metin Yıldız yaptı.

Rana Cabbar’ın sağlığı nasıl? Detayları görelim…

Rana Cabbar, yayınlandığı döneme damgasını vuran dizilerden Aşk-ı Memnu’da hayat verdiği “Süleyman Efendi” karakteri ile anılıyor.

Ardından O Hayat Benim, Bayan, Hercai, Dam, Üç Kuruş gibi yapımlarla adından söz ettiren ünlü oyuncu son olarak Kaçış dizisinde rol almıştır.

Canlandırdığı her karakterle büyük başarı yakalayan Rana Cabbar’dan korkutan bir haber geldi. Ünlü oyuncunun sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınan Metin Yıldız, Cabbar’ın sağlığıyla ilgili ilk açıklamayı yaptı.

Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

‘Şu anda Taksim İlkyardım Hastanesi’nin (Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi) önündeyim. Çok değerli oyuncumuz büyük usta Rana Cabbar hastalanır ve durumu kritik bir şekilde hastaneye kaldırılır. Doktoruyla görüştüm, şu an iyi. Daha uygun göründüğü için… Kontrol altında… Dikkate, özene, soru sormaya ve özene ihtiyacı var. İlgileniyoruz. Kamuoyu ile paylaşmak istedim.

Metin Yıldız’ın açıklaması ?

Rana Cabbar’a da geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz…

haber-koyulhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu