Haber

İstanbul’da düzenlenen TJK Yarış Festivali sona erdi

İstanbul’da düzenlenen Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Yarış Şenliği 11 koşuyla sona erdi.

TJK’den yapılan açıklamaya göre, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda dün ve bugün düzenlenen yarış şenliği önemli mücadelelere sahne oldu.

Festivalin ilk günü düzenlenen Fas Sorec Yarışı’nda Gülizar Yanık’ın sahibi olduğu Giz, Kore Yarış Otoritesi Yarışı’nda Mustafa Öztürk’ün sahibi olduğu Nansio, İstanbul Yarışı’nda Fedai Kahraman’ın sahibi olduğu Chaika, FG/FRBC Anadolu Yarışı’nda ise sahibi olduğu Chaika IFAHR’da yarışı Necati Demirkol’un sahibi olduğu Vincitore yarışı ve Abdullah Adanır’ın sahibi olduğu Soydere yarışı kazanan atlar oldu.

Bugün düzenlenen Osaf Yarışı’nda Buyruk Alkaş’ın sahibi olduğu büyüleyici Trakya Yarışı’nda Deniz Kurtel’in sahibi olduğu Blue Sunset, Malazgirt Yarışı’nda Mehmet Çelik’in sahibi olduğu Sülünbike ve Son olarak Makao Yarış Noktası’nda Oktay Ferhan Bitirmiş, Halil Şimşek’in sahibi olduğu Graysyas Topkapı Koşusu’nda yarışan Ahmet Güzelocak’ın sahibi olduğu Go Hero, Boğaz Koşusu’nda ise yarışı birinci tamamladı.

Yarışların ardından düzenlenen törenlerde TJK Lideri Serdal Adalı, yarışlarda dereceye girenlere kupa ve ödüllerini takdim etti.

haberhalkapinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu