Haber

Burcu Esmersoy’un Nikah Tarihi Belli Oldu!

Sevgilisi Nazım Akmandil’den İtalya’da evlenme teklifi alan ünlü hoş Burcu Esmersoy düğün tarihi aldığını duyurdu! Çift ne vakit evlenecek? Düğünleri nerede olacak? İşte ayrıntılar.

Burcu Esmersoy hem TV ekranlarından hem de toplumsal medyadan yakından takip ettiğimiz ünlüler ortasında. Instagram hesabında yaklaşık 4 milyon takipçisi bulunuyor. Ünlü hoş, mesleğiyle olduğu kadar özel hayatıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor!

Burcu Esmersoy yaklaşık bir yıldır Nazım Akmandil ile aşk yaşıyor. Bu ikilinin aşkları ise daima magazin gündeminde. Son vakitlerde is bu çiftin ne vakit evleneceği merak konusuydu.

Nazım Akmandil, sevgilisine geçtiğimiz yaz aylarında İtalya’da romantik bir şekilde evlilik teklif etmişti. Teklife evet diyen Esmersoy, yakın zamanda düğün tarihiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü güzel, düğün için otellerin dolu olduğundan bahsetti.

Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil Eylül 2023’de nikah masasına oturacak. İtalya’da düğün yapmayı planlayan Burcu Esmersoy, istediği otelin yaz sonuna kadar dolu olduğunu söyledi. İstediği tarihte uygun bir gün bulan Esmersoy, Eylül 2023 için düğün tarihi aldı.

Ünlü güzelle dünya evine girmeye hazırlanan Nazım Akmandil’in kim olduğu, ne iş yaptığı ise merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu